Hyundai, e-Corner Teknolojisini Bir Ioniq EV’ye Yerleştirmeyi Başardı

Sıradaki içerik:

Hyundai, e-Corner Teknolojisini Bir Ioniq EV’ye Yerleştirmeyi Başardı

e
sv

Amazon, 31 Ocak’ta Prime Gönderimini Genişletiyor

12 Ocak 2023 11:00

Amazon’a da ödeme yapıyorsanız Prime ile Satın Al, ücretsiz gönderim ve birçok avantaj sunar.

Beğenin ya da beğenmeyin, Amazon Prime’ı web’in daha fazlasını kapsayacak şekilde genişletiyor. Şirket, Prime ile Satın Al’ı 31 Ocak’ta ABD’deki uygun üçüncü taraf sitelerde “yaygın olarak kullanılabilir” hale getirdiğini söylüyor. Daha fazla mağaza, Prime üyelerine ücretsiz gönderim, kolaylaştırılmış ödeme ve basitleştirilmiş iadeler sunabilir.

Şirket ayrıca, Buy with Prime iş ortaklarının mağaza sayfalarında Amazon müşteri puanlarını ve incelemelerini öne çıkarmasına olanak tanıyan bir seçenek sunuyor. Bir site, birinin kendi vitrininde parlak bir inceleme bırakmasını ummak zorunda kalmayacak. Amazon’da alışveriş yapan biri bir ürünü beğenirse, bu üçüncü taraf mağazada görünür olacaktır.

Teorik avantajlar açıktır. Ürünleri daha az güçlükle alırken, mağazaların ziyaretçileri ödeme yapan müşterilere dönüştürme olasılığı daha yüksektir. Bu arada Amazon, Prime aboneliklerine olan ilgiyi artırmayı ve diğer satıcılarda önemli bir rol oynamayı umuyor.

İşin püf noktası, elbette, avantajlardan yararlanmak için Amazon’a ödeme yapmanız gerektiğidir – ve bu olasılık herkesi heyecanlandırmayabilir. Amazon, satış verilerini rakip ürünler geliştirmek için kullandığı suçlamaları da dahil olmak üzere, kendi pazarındaki üçüncü taraf satıcılara yönelik muamele konusunda zaten hükümet incelemesiyle karşı karşıya. Prime ile Satın Al, Amazon’un etkisini daha fazla satıcıya yayar ve sonuç olarak düzenleyicilerin daha fazla ilgisini çekebilir.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!