LG ve Qualcomm Araç İçi Deneyimini İçin İş Birliğinde

Sıradaki içerik:

LG ve Qualcomm Araç İçi Deneyimini İçin İş Birliğinde

e
sv

AdColony’e Bir Global Ödül Daha; En İyi Mobil Reklam Ağı

31 Ekim 2019 12:00

Adweek Okuyucuların Seçimi: Best of Tech yarışmasının sonuçları belli oldu! En İyi Mobil Reklam Ağı kategorisinin kazananı AdColony oldu!

Reklam ve pazarlama endüstrisi alanında isim yapıcı sektörel yayın Adweek, yılsonu reklam ve pazarlama teknolojisi sektöründe firma ödüllendiriliyor. Okuyucularından 20’den fazla kategoride pazarlarda başarılı isimleri değerlendirmeyi isteyen Adweek, Okuyucuların Seçimi ödülleri ile reklam ve pazarlama dünyasından çok büyük destek görüyor.

Dünya Reklamverenler Federasyonu’nun (WFA) bir parçası olan Küresel Sorumlu Medya Birliği girişim yöneticisi Rob Rakowitz, “Tüketicilere ulaşabiliyor, ulaşılabilir, etkin, eğlenceli ve marka bulabileceğimizi de beraberinde sunan bir çözüm bulma araştırmacılığımızı daha da zor hale geliyor” dedi. “AdColony, bu platformların bir platformda toplanması, markalara ulaşmada olduğu yerde lider bir liderliğini getirdi. Adweek okuyucularının bu seçimleri ile ödül doğru bir sahibe ulaşmış oldu. ”Diyor.

AdColony EMEA & LATAM Genel Müdürü Volkan Biçer ise konu ile ilgili açıklama açıklamada;

AdColony olarak kazandığımız bu başarı için tüm ekibim ile gurur duyuyorum. En İyi Mobil Reklam Ağı olarak alabileceğiniz çok gurur verici. Bu kazanıyoruz başarıyı hız kesmeden katlamak için platformumuzu geliştirip isteecek bir takım yenilikler üzerinde devam edeceğiz. Birlikte çalışanğımız ajansı ve markalara da bize olan güvenlerinden ve liderliklerinden dolayı teşekkür ederim. Dedi.

Mobil reklam sektöründe lider olan AdColony dijital reklam endüstrisi sürekli bir canlının dinamik bir yapıya sahip olması’nın bilincinde olanları var olan mobil reklam platformuna katacağı bulunan ile çalışmayı artıran markalar için sunmaya ve yayıncılarla birlikte reklam verenlerle dünyadaki kurmaya devam ediyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!