Akıllı Telefonlar Haberler

Samsung Galaxy S21 çıkış tarihi

Samsung Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra telefonlar için Ocak ayı içinde bir lansman olacağına dair  söylentiler var bu söylentilere göre Samsung Galaxy S21 çıkış tarihi bu ay olacak…

Samsung Galaxy S21 çıkış tarihi

Samsung Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra telefonlar için Ocak ayı içinde bir lansman olacağına dair  söylentiler var bu söylentilere göre Samsung Galaxy S21 çıkış tarihi bu ay olacak.

Bu, Samsung’un 2021 için amiral gemisi akıllı telefonunu normalden bir ay önce alacağımız anlamına geliyor ve bu, yeni yıla başlamak için son teknoloji bir telefon isteyen herkes için gerçekten iyi bir haber. 

İşte bunun herkes için büyük bir haber olmasının nedeni: Mevcut en iyi akıllı telefonlar listemizde olan Samsung Galaxy S20 ve S20 Plus en iyi seçeneklerimiz olarak gösteriliyor. Geçen yılki fiyatlarla aynı fiyata mal olacağı söylenen Galaxy S21 serisi , eski telefonların yerini alabilir.

Galaxy S21 sızıntıları o kadar net geliyor ki zaten bir Samsung Galaxy S21 renk rehberimiz var. Samsung’un tasarımı hazır görünüyor, eğer renderlara inanılacaksa, bu söylentilere göre 14 Ocak lansman tarihini beklemek zorunda kalmayabilirsiniz.

Dikkat: En son Samsung Galaxy S21 söylentisi, bazı ülkelerde telefonun kutuda bir şarj bloğu veya kulaklık olmadan gelebileceğini öne sürüyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL