En iyi VPN 2020 Mac için

  • By semihE
  • 20 Temmuz 2020
  • 0
  • 323 Views

Bitdefender VPN

Mac’iniz için bir VPN ile çevrimiçi olduğunuzda daha güvenli kalabilirsiniz!

Engellenen web sitelerine erişmek için Mac’inizde VPN kullanabilirsiniz ve artık yabancı TV şovlarını rahatça izleyebilirsiniz,

Yapabileceğiniz en iyi Mac VPN’i edinmek, size ek çevrimiçi güvenlik sağlamanıza yardımcı olacak iyi bir seçenektir.

Mac antivirüs yazılımının yanı sıra, Mac’e sahip kişiler Windows’taki herkes kadar kaliteli bir Sanal Özel Ağa ihtiyaç duyarlar. En iyi dereceli VPN seçeneklerinin her biri macOS kullanıcıları için bi istemci veya tatmin edici bir destek sağlamaz.

Açıktır ki, hizmeti için önceden yapılandırılmış bir istemci sunan Mac VPN sağlayıcınız önemlidir. İyi bir Mac istemcisine sahip olmak, işleri mümkün olduğunca kolaylaştırmak açısından büyük bir nimettir. Apple ekosistemine yoğun bir şekilde yatırım yaptıysanız ve bir iPhone’un yanı sıra Mac’iniz varsa katı iOS desteği de hoş bir özelliktir.

Daha sonra, güçlü şifreleme ile güçlü güvenliğe ihtiyacınız var. Bunu da söylemeden geçemiyoruz sağlayıcı tarafından hangi verilerin tutulduğunu mükemmel bir şekilde netleştiren kolay anlaşılabilir bir gizlilik politikasına ihtiyacınız olacak.

Peki PCkoloji ekibi olarak öneriniz nedir diyorsanız işte size en iyi VPN olarak seçtiğimiz ve editörün seçimi ödülünü alan VPN

Bitdefender VPN

Mac için en iyi çok yönlü VPN diyebiliriz

Özel Mac istemcisi: Evet  | Desteklediği yazılımlar: Windows, macOS, iOS ve Android | Maksimum bağlantı: 5 | 7/24 destek: Evet | Ücretsiz deneme: 30 günlük para iade garantisi

Bitdefender VPN, Mac’te (ve iPhone VPN’de) en iyi çok yönlü VPN için en iyi seçimimizdir. Firmanın özel uygulaması, sezgisel ve kullanıcı dostu, bağlantı için tek tıklatma seçeneğinin yanı sıra bazı gelişmiş seçenekler sunuyor.

Varsayılan olarak 256 bit şifreleme kullanıyor.

Ayrıca çok iyi bir iOS uygulaması ve Safari tarayıcı uzantısı da var, böylece eksiksiz bir Mac VPN deneyimi yaşıyorsunuz. Pek çok dili destekliyor.

Bitdefender VPN, 27 ülkede, 3200 hızlı VPN sunucuları ve sınırsız bant genişliği içerir. Bu, P2P trafiği için VPN kullanan veya Netflix gibi akış hizmetlerinde engellemeyi kaldıran herkes için sağlam bir seçimdir.

Sağlayıcı, diğer VPN’lere göre daha uygundur, Eğer Bitdefender Total Security satın alırsanız bu uygulamaya ekstra para vermenize gerek kalmaz. Profesyonel sürümü ise 200 tl yıllık fiyat farkı ile Mac için en iyi deneyimi isteyenler için mükemmel bir seçim olabilir. Güvence için 30 günlük para iade garantisi var.