Haberler Oyun

Age of Empires 4 GamePlay’i Geliyor!

Empires 4, 2017 yılında tekrar duyuruldu, ancak o zamandan beri Relic tarafından geliştirilen devamı hakkında çok az şey öğrendik – bu çok yakında değişecek. 14 Kasım’daki X019’da ilk defa eylemde..

Age of Empires 4 GamePlay’i Geliyor!

Empires 4, 2017 yılında tekrar duyuruldu, ancak o zamandan beri Relic tarafından geliştirilen devamı hakkında çok az şey öğrendik – bu çok yakında değişecek. 14 Kasım’daki X019’da ilk defa eylemde bulunabileceğiz.

Ağustos ayında, Xbox Games Marketing GM Aaron Greenberg, X019’da ilk bakışımızı alacağımızı söyledi;

Xbox markası, Microsoft’un yıllarca oyundaki oyunlarına hâkim olmasına rağmen, bu olağanüstü PC strateji serisinin, Xbox’ı kutlayan bir etkinlik olarak kendini gösterdiği bir etkinlikte tanıtılması hala garip. Oyunun gösterdiği gibi, bir çıkış tarihi veya en azından bir sürüm penceresi alırsak şaşırmam.

İlk görüntü, Age of Empires 2: Definitive Edition‘ın lansmanıyla birlikte ortaya çıkacak. Temelleri büyük ölçüde her zaman olduğu gibi kalmasına rağmen, birçok alanda yeniden yapılanmaya yaklaşan bir remaster. Zaten hayranı olan insanlar için tasarlanmış bir oyundur ve hepsini oldukça mutlu etmelidir. Age of Empires 2: Definitive Edition incelemesini daha fazla ayrıntı için okundu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL