Güncel Haberler Oyun

Red Dead Redemption 2 PC için hatalar ve düzeltmeler

Red Dead Redemption 2 PC’de nihayet çıktı, ancak bazı oyuncular kovboy macerasına başlamak için mücadele veriyor. Hemen atlamayı deneyen oyuncular, başlatıcıdan başlatılmayan oyunun masaüstüne atmasına kadar değişen sorunları bildiriyorlar. Kapanmalar..

Red Dead Redemption 2 PC için hatalar ve düzeltmeler

Red Dead Redemption 2 PC’de nihayet çıktı, ancak bazı oyuncular kovboy macerasına başlamak için mücadele veriyor. Hemen atlamayı deneyen oyuncular, başlatıcıdan başlatılmayan oyunun masaüstüne atmasına kadar değişen sorunları bildiriyorlar.

Kapanmalar

Bu yinelenen sorunların bazıları için düzeltme, basit ve klasik ‘virüsten koruma yazılımınızı kapatın’ gibi görünüyor. Oyunun başlamasından hemen sonra meydana gelen çökmeler için Birkaç farklı önerilen düzeltmeyi bulum.

Red Dead Redemption 2’yi istisnalar listesine ekleyin veya tamamen devre dışı bırakın ve oyunu yeniden başlatmayı deneyin.

Rockstar ayrıca, güncel olmayan sürücüler hatanın en yaygın kaynağı olduğu için grafik sürücülerini güncellemeyi “Red Dead Redemption 2 Exited Unexpectedly” hatası alan oyuncuları da tavsiye etti.

Performans

Nvidia’nın test ölçütlerine göre, Red Dead Redemption 2’yi yüksek ayarlarla 60 fps ile oynamak istiyorsanız oldukça iyi bir kart gerektiriyor, ancak bazı oyuncular uygun PC’lerde çeşitli kare kare düşüşleri fark ettiler. Bazı Nvidia kullanıcıları için işe yarayan bir çözüm, grafik API’sini Vulkan’dan DirectX 12’ye değiştirmektir.

Maalesef her hatayauyacak tek bir çözüm değil ve bazı oyuncular değişiklikten sonra bile düşük performans rapor ediyorlar. Ayrıca, ses performansı sorunlarıyla ilgili şikayetler de var, ancak henüz bir çözüm bulunamamış.

Launcher Sorunları

Rockstar’ın yeni başlatıcısı kendi başına birkaç soruna neden oluyor. Oyuncular, başlatıcıdan satın alma işleminden sonra bile etkinleştirmenin gerekli olduğunu veya beklenmedik bir şekilde kapandığını bildiren çeşitli mesajlar alıyor. Henüz bir düzeltme yok.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL