Haberler Oyun

Epic Games Eski Tester Oyuncusuna Dava Açtı!

Epic Games, eski bir Fortnite Test Oyuncusunu Fortnite Bölüm 2’deki ayrıntıları sızdırmakla suçluyor ve sızıntının “Epic’in aylardır üretmek ve inşa etmek için çalıştığı merakı” bozduğunu iddia ediyor. Bu hafta Kuzey..

Epic Games Eski Tester Oyuncusuna Dava Açtı!

Epic Games, eski bir Fortnite Test Oyuncusunu Fortnite Bölüm 2’deki ayrıntıları sızdırmakla suçluyor ve sızıntının “Epic’in aylardır üretmek ve inşa etmek için çalıştığı merakı” bozduğunu iddia ediyor.

Bu hafta Kuzey Carolina mahkemesine açılan davada Epic, Ronald Sykes ‘in Eylül ayında oyunu test ettikten sonra gizlilik anlaşması imzaladığını söyledi. Test’i izleyen haftalarda, Sykes, Polygon tarafından bildirilen mahkeme belgelerinde iddia edilen yaklaşan güncellemeyle ilgili ayrıntıları açıklamak için Twitter’a gitti. Stüdyo, Sykes, çok sayıda hesap kullanarak yeni haritayı, yüzme ve botların varlığını ve yükseltme istasyonlarını ortaya çıkardığını söyledi.

“Bilgi para birimidir”. Sykes, Epic için bir kullanıcı deneyimi testçisi olarak para almıştı. Epic ve Fortnite topluluğunda endişeli bir şekilde sadece Epic’in planlanan yeni sezonunu bekleyen insanlara hazırladıkları süprizler Skyes tarafından bozulduğunu iddia ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL