Güncel Haberler Oyun

EverQuest Classic Geliyor!

Nostaljik Everquest hayranları, Project 1999 lansmanı sayesinde bu hafta mutlu olacaklar: Green, klasik MMO’nun vanilya versiyonunu bir gün yansıtacak olan fan yapımı (ve onaylı) bir sunucu. Sadece bu değil, proje..

EverQuest Classic Geliyor!

Nostaljik Everquest hayranları, Project 1999 lansmanı sayesinde bu hafta mutlu olacaklar: Green, klasik MMO’nun vanilya versiyonunu bir gün yansıtacak olan fan yapımı (ve onaylı) bir sunucu. Sadece bu değil, proje orjinali ile aynı hızda yamalar ve içerik güncellemeleri ile ilerleyecektir.

Sunucu 25 Ekim’de (ertesi gün Avustralya’da) hizmete girdi ve en eski Everquest günlerinin tüm güçlü yönlerini, zayıf yönlerini ve 1999 yıllarını kabul edecek. Ardından, içerik güncellemelerinin genel hızına uygun olarak, Korku Düzlemi güncellemesi Ocak ayında başlayacak, ardından Nisan ve Ağustos aylarında sırasıyla Nefret Düzlemi ve Gökyüzü Düzlemi takip edilecektir.

Nilbog tarafından Project 1999 forumlarında yayınlanan “ayrıntılı olmayan” liste:

Ocak 2020: Plane of Fear
Nisan 2020:  Plane of Hate
Mayıs 2020: Temple of Solusek Ro opens / Legacy items cease to drop
Ağustos 2020: Plane of Sky
Kasım 2020: Ruins of Kunark
Nisan 2021:  Epics
Temmuz 2021: Scars of Velious
Daha fazla ayrıntı için, bu konu sizi çözecek. Aşağıda bir karavan var ve havaya girmenize yardımcı olmak için, Steven’ın EverQuest’in lansmanı ve tarihçesindeki en büyük özelliği.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL