Akıllı Telefonlar Güncel Telefonlar

iPhone 11 duyuruldu peki ne zaman satın alınabilir?

Apple nihayet iPhone 11’i tanıttı. Yeni iPhone, ekstra bir kamera lensi, bol miktarda pil gücü ve her türlü yeni özellik ve yükseltmeler sayesinde potansiyel olarak ‘Pro‘ ismine dayanan önemli bir..

iPhone 11 duyuruldu peki ne zaman satın alınabilir?

Apple nihayet iPhone 11’i tanıttı. Yeni iPhone, ekstra bir kamera lensi, bol miktarda pil gücü ve her türlü yeni özellik ve yükseltmeler sayesinde potansiyel olarak ‘Pro‘ ismine dayanan önemli bir yükseltme gibi görünüyor, ancak çok fazla şey değişmedi gibi görünüyor.

Tüm özellikler, ve tüm önemli fiyat ayrıntıları için okumaya devam edin. Ve Apple’ın etkinliğinden başka her şey için sitemizi takipte kalın.

Apple lansmanı daha sonra bugün dünyanın çoğu yerinde (10 Eylül Salı), saat 10: 00/00: 00’de BST EST / 18: 00’da(Türkiye saati ile 19:00)  gerçekleşti.

Bu tarih Apple’ın iPhone’larını yıl sonu gelmeden çok önce mağazalara yerleştirmesini sağlıyor. Yeni iPhone 11 ön sipariş tarihine gelince, Apple lansmanı takip eden Cuma günü ön siparişler açma eğiliminde, bu yüzden bu yıl 13 Eylül olacak.

Son olarak, yeni iPhone çıkış tarihi – gerçekten ilk kez cihazlarınızı kullanabileceğiniz tarih – önceki siparişten bir hafta sonra, yani 20 Eylül Cuma gibi görünüyor.

Bu içeriden öğrenenler tarafından onaylanmış görünüyor ve Apple’ın yenilenmiş NYC mağazası bu vesile ile büyük bir açılış ile birlikte açılacak.

Bu tahmin Wedbush’tan bir analist tarafından, 2019’da başlatılan üç yeni iPhone’un (iPhone 11, 11 Max ve 11R) piyasaya sürüldüğü iddiasıyla aynı anda satışta olacağını iddia etmişti.

Ve bu tarihte piyasaya çıkan tek şey iPhone serisi değil. Apple Watch 5’i de bu etkinlikte gördük. Apple Watch 5 ile ilgili haberimiz için PCKoloji’yi takipte kalın.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL