Güncel Haberler Oyun

Elden Ring Hakkında Bildiklerimiz

Elden Ring, George R.R. Martin’in yapımına dahil olduğu bir açık dünya RPG oyunu olacak. FromSoftware’in bir sonraki büyük RPG’si olan Elden Ring, sonunda Microsoft’un E3 2019 basın toplantısında ürkütücü bir..

Elden Ring Hakkında Bildiklerimiz

Elden Ring, George R.R. Martin’in yapımına dahil olduğu bir açık dünya RPG oyunu olacak.

FromSoftware’in bir sonraki büyük RPG’si olan Elden Ring, sonunda Microsoft’un E3 2019 basın toplantısında ürkütücü bir fragmanla tanıtıldı. Elden Ring fragmanı, oyunun, başka bir Game of Thrones kitabını neden asla bitiremediğini açıklayan Hidetaka Miyazaki ve George R.R. Martin tarafından yaratılan bir dünyada kurulduğunu açıkladı. En azından muhtemelen perili güzelliği olan ve iyi anlaşılmış bir dünya göreceğiz.

İşte FromSoftware’ın yaklaşmakta olan açık dünya RPG’si hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

Elden Ring’in Çıkış Tarihi Ne Zaman?

FromSoftware, duyuru fragmanıyla birlikte bir çıkış tarihinden söz etme konusunda bir şey yapmadı. FromSoft’un George R.R. Martin ile işbirliği yaptığı göz önüne alındığında, The Winds of Winter’ın kötü enerjisini Elden Ring’e aktarmayacağını umuyoruz.

Bir Bandai Namco temsilcisi ile Miyazaki arasındaki röportajdan, Elden Ring’in Dark Souls 3‘ün son DLC’sinden beri geliştirilmekte olduğunu biliyoruz. Bununla birlikte, Elden Ring Sekiro’nun arka koltuğuna oturmuş olabilir , bu yüzden yakında herhangi bir zamanda bir oyun demosu görmeyeceğiz.

Elden Ring Nedir?

Elden Ring’in nerede gerçekleştiği için henüz bir ipucumuz yok, ne de E3 karavanından çevreye dair herhangi bir kanıt göremedik. Gerçi bazı ciddi İskandinav titreşimleri var ve Westeros kukla efendisine dünyanın efendisi üzerinde işbirliği yapmaya çağırdıklarını söylediklerinde, çok fazla grimdark viking etkisi olacağını varsaymanın güvenli olduğunu düşünüyoruz.

Duyuru fragmanından gelen seslendirme, bir FromSoftware oyunu için oldukça açık: kaba detaylar ve büyük bir gizem.

“Hayal edebileceğinizden bile şüpheliyim. Gökyüzüne komuta eden, hayatı en dolu haliyle veren. Elden Ring. Birisi veya bir şey tarafından paramparça edildi. Bana görmediğini söyleme. Gökyüzüne bak. Yanıyor.”

Elden Ring’in Oynanışı Nasıl Olacak?

Henüz herhangi bir Elden Ring oyunanışı göremedik, ancak FromSoftware Twitter hesabı, Miyazaki’yle süpriz gereken bir Action RPG diyor. Röportajında Miyakazi, Elden Ring’in RPG unsurlarına daha fazla yoğunlaşacağını, yani Action RPG sarkaçının muhtemelen Dark Souls havasına doğru döndüğünü ve Sekiro’da gördüğümüz akışından uzaklaştığını söylüyor.

Bandai Namco röportajında Miyazaki, büyük zamanların Boss dövüşlerinin hala From Software’in tarifinin önemli bir parçası olduğunu onaylar. Boss dövüşleri, bu unvanın doruk noktalarından birini yapmaktan ve sunmaktan hoşlandığımız bir şey. Oyuncuların sabırsızlıkla beklediği çok çeşitli benzersiz ve korkunç bosslaron olacağını düşünüyoruz.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL