Güncel Haberler Oyun

Celeste Sonunda Chapter 9 DLC’sini Alıyor!

Celeste önümüzdeki hafta, 9 Eylül’de kesin olarak, uzun zamandır beklenen 9. Bölüm DLC’sini alacak. Duyuru, Matt Thorson tarafından yayınlanan yeni bir blogda duyuruldu. Ayrıca stüdyolarının Matt Makes Games’in, Extremely OK..

Celeste Sonunda Chapter 9 DLC’sini Alıyor!

Celeste önümüzdeki hafta, 9 Eylül’de kesin olarak, uzun zamandır beklenen 9. Bölüm DLC’sini alacak. Duyuru, Matt Thorson tarafından yayınlanan yeni bir blogda duyuruldu. Ayrıca stüdyolarının Matt Makes Games’in, Extremely OK Games LTD olarak yeniden markalaştığını açıkladılar.

Ücretsiz Bölüm 9 DLC’si, 100’ün üzerinde yeni seviye, Lena Raine’den 40 dakikalık yeni müzik içerecek ve “keşfedilecek ve oynayacak birkaç yeni mekanik ve eşya” ile geliyor. Yine de zor olacağı konusunda uyaralım: Mevcut oyunun 8. Bölümünü de tamamlamış olmanız gerekiyorr.

Bu stüdyo ismi değişikliğine gelince, Thorson artık yalnızca Matt’in oyun yapmadığı düşünülürse isim değişikliğinin normal olduğunu belirtiyor. “Anne babamın bodrumunda yalnız çalışırken Matt Makes Oyunlarına başladım ve bu ölçekte oyunlarda böyle harika bir ekiple çalışacağımı hiç düşünmedim” dedi.

TowerFall’da, işbirlikçilerim beklediğimden daha büyük bir rol üstlendi ve Celeste’de kendimizi Matt Makes Games’in saçmalamak olduğu apaçık ortadaydı. hepimiz ortak çabalarımız üzerindeki mülkiyeti paylaşabiliriz. ”

Celeste geçen yılın başlarında serbest bırakıldığı zaman büyük beğeni topladı. Burada gözden geçirdim, sık sık utangaç bir türe anlatı ekleyen, ilgi çekici, canlı ve zorlu bir platformcu olarak adlandırdım.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL