Güncel Telefonlar

Huawei P30 Pro Android 10 güncellemesi yolda olabilir

Şimdi Android 10 burada bir dizi akıllı telefon markası cep telefonları için yol haritalarını duyuruyor ve Huawei P30 Pro, yükseltme için bir sonraki cihaz olabilir gibi görünüyor. Bu bilgi, Roland..

Huawei P30 Pro Android 10 güncellemesi yolda olabilir

Şimdi Android 10 burada bir dizi akıllı telefon markası cep telefonları için yol haritalarını duyuruyor ve Huawei P30 Pro, yükseltme için bir sonraki cihaz olabilir gibi görünüyor.

Bu bilgi, Roland Quandt tarafından tespit edilen IFA 2019 yıllık teknoloji etkinliğinde bir afişe göre sağlandı. P30 Pro’yu, “Android 10’lu yeni Huawei P30 Pro” kelimesiyle gösteriyor. Gerçekten çok açık bir mesaj.

Bilmediğimiz şey, Android 10’un Huawei P30 Pro’ya ne zaman geleceğidir, çünkü şu anda kesinlikle güncellemeyi indiremezsiniz, bu nedenle “Android 10 ile” biraz yanıltıcıdır.

Bunun da ötesinde, bunun temel Huawei P30 için ne anlama geldiği açık değil. Büyük olasılıkla yeni Android işletim sistemi aynı anda hem Huawei’nin en yeni telefonlarında da mevcut olacak.

Android 10 kullanılabilirliği, telefonun Google uygulamalarını kullanması yasaklandığından, yaklaşmakta olan Huawei Mate 30 için şüpheli. Bu, mutlaka cihazın Android’ine sahip olmayacağı anlamına gelmiyor tabii ki, ancak çok düşük bir ihtimaldir ve bunun yerine Huawei muhtemelen yeni ve nispeten denenmemiş HarmonyOS’unu kullanacaktır.

Yakında da kullanılabilen iki yeni Huawei P30 Pro rengi var: Misty Lavender (pembe) ve Mystic Blue (mavi). Her ikisi de pankartta gösterildi.

Huawei IFA 2019’da sergiliyor, bu yüzden P30 Pro, Mate 30 ve yaklaşmakta olan katlanabilir Mate X hakkında daha fazla şey duyabiliriz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL