En İyiler Genel Güncel Haberler

En iyi Apple Watch uygulamaları

Uygunluk, uyumak ve seyahat için sahip olması gereken Apple Watch uygulamaları İlkbaharda, Saatiniz ışıltısını yitirmiş gibiydi, birçok büyük isim uygulaması ya gözaldı ya da Saatten tamamen çekildi. Sorun Apple Watch..

En iyi Apple Watch uygulamaları

Uygunluk, uyumak ve seyahat için sahip olması gereken Apple Watch uygulamaları

İlkbaharda, Saatiniz ışıltısını yitirmiş gibiydi, birçok büyük isim uygulaması ya gözaldı ya da Saatten tamamen çekildi. Sorun Apple Watch uygulamalarının kötü bir fikir olması değildi.

Şimdi watchOS 6 , Apple Watch’ınıza ilk defa bir App Store getirecek şekilde ayarlandı . Bu, uygulama geliştiricilerin Apple Watch’u daha ciddiye almaya teşvik edebilir, bu nedenle 2019 bileğinizdeki harika yeni uygulamalar için büyük bir yıl olabilir.

Apple watch 4 de oldukça popüler olan ve muhtemelen burada yeni uygulamalar kontrol ediyoruz bu yüzden. Aslında, oradaki en iyi smartwatch seçeneklerinden biri ve şimdi dördüncü nesildeyiz, bileğiniz için özellikle başarılı bir akıllı seçenek haline geliyor.

En sevdiğimiz uygulamalar, inişli çıkışlı bir yıldan sonra hala burada olan uygulamalar, hem yapılmış hem de yapılmış olabilir. Yararlı oldukları veya eğlenceli oldukları için veya hayatınızı biraz daha iyi hale getirdikleri için varlar.

Buraya bakmaktan hoşlandığınızı görürseniz, önce bunları iPhone’unuza indirmeniz gerekir.

Meditation by 10% Happier

Bazı uygulamalar hayatınızı değiştireceklerine söz veriyor. Sadece muhtemelen% 10’unuzu mutlu edebileceğini söylüyor. Meditasyon % 10’a kadar Happier, uyumaya sürüklenirken rehberli meditasyonlar, videolar, konuşmalar ve hatta oynayabileceğiniz içerikler sunan eski bir Apple ödül kazananıdır. Ayrıca, yoğun gününüzde bir dakikanız olduğunda daldırabileceğiniz küçük bilgelik değerleri sağlar ve içerik, aşinalıktan uzak durmak için haftalık olarak güncellenir.

Başlığı en çok satan kitap ve yaşam koçluk sitesi Ten Percent Happier’den geliyor, burada ABC haberleri Dan Harris’in bir havadaki panik ataktan sonra yaşamını değiştirmeye karar verdi. Harris’in yolculuğunda bulabildiği şeyleri şüpheci olmaktan% 10 daha mutlu hale getirmek için tasarlanmıştır.

Beklediğiniz gibi, içeriğin büyük kısmı telefonunuz içindir, ancak Chill’in ses meditasyonlarını çalmanızı ve rahatlamanızın ne zaman olduğunu size hatırlatarak Apple Watch’unuzu iyi bir şekilde kullanır.

Bu türdeki çoğu uygulamada olduğu gibi, çekirdek uygulama ücretsizdir ancak içeriğin çoğu abonelik gerektirir. Bu $ 99 / £ 87,99 / AU, yılda 139,99 ABD Doları veya 9,99 ABD Doları / 5,99 ABD Doları / AU (aylık 11,99 ABD Doları) ve ödemeyi yapmadan önce 7 gün boyunca uygulamayı deneyebilirsiniz.

7 Dakika Egzersiz

Yedi dakikada ne yapabilirsin? Bir buçuk pop şarkısı dinleyebilirsin. Game of Thrones bölümünün onda birini izleyebilirsiniz. Ya da hayatını değiştirebilirsin. Seven’ın vaat ettiği şey bu. Günde sadece yedi dakika ayırabilirlerse, herkesin çok daha titiz olabileceği fikrine dayanan bir uygulama. Spor salonu üyeliği yok, ekipman yok, sadece siz ve Apple Watch’ınız oldugunu düşürsek.

Bununla birlikte, telefonla başlamanızı tavsiye ederiz: her bir alıştırmanın nasıl düzgün yapılacağını gösterir, Apple Watch’un ekranı yeterince büyük değildir. Eğer yanlış yaparsanız ve iyiden daha fazla zarara neden olursanız, yedi dakikalık bir süre boyunca kendinizi dışarı atmanın bir anlamı yoktur. Yapmanız gereken şeyleri öğrendikten sonra, egzersizlerinizi ve molalarınızı zamanlamak ve etkinliğinizi kaydetmek için Saatinize güvenebilirsiniz.

Uygulamanın yararlı egzersizler ile dolu, kullanımı kolaydır ve iyi görsel geribildirim ve motivasyon sağlar. Arkadaşlarınızla rekabet edebilir veya sadece uygulama içi başarılar kazanabilirsiniz ve $ 9.99 / £ 9.99 / AU $ 14.99 aylık bir aboneliğe kaydolursanız, rejiminizi ilginç tutmak için 200’den fazla uygulamaya erişebilirsiniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde egzersiz yapmanızı sağlayan , egzersiz alışkanlığınızı edinmenize yardımcı olabilir.

Yoga ile başla

Yoga ile başla, adından da anlaşılacağı gibi yapar: Yoga ile başlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bağımsız Apple Watch uygulamaları ile gelmeyen diğer yoga uygulamalarında kısmen sıkıntı çekmeden tasarlanmıştı. Geliştiricinin bize söylediği gibi: “Çoğu yoga uygulaması, yoga için gerçekten işe yaramayan telefonunuza bakmanıza ihtiyaç duyar.” Bu nedenle, Apple Saatiniz için bu yoga uygulaması, iPhone’unuzun dikkatini dağıtmadan uzak durmanızı sağlar .

Çok basit ve çekiciliğinin bir parçası. Başlamak için önceden tanımlanmış beş rutin elde edersiniz ve net ve sevimli resimlerden kendi özel tasarımlarınızı oluşturmak için uygulamanın iPhone bölümünü kullanabilirsiniz. Uygulamaya, ne kadar süre bir pozisyonda kalmak istediğinizi söyleyin ve her bir sırayı izleyerek zamanı geldiğinde bir sonrakine geçin.

Burada vurgu yeni başlayanlar üzerinde çok fazla: burada uygulama, daha deneyimli uygulayıcıların bekleyebileceği daha ileri pozisyonlardan bazılarını içermese de, burada herhangi bir egzersiz uygulamasında olduğu gibi, her zaman geri almak için herhangi bir şekilde geri çekilecek bir şey yok. Egzersiz yapma becerinizi etkileyebilecek herhangi bir sağlık veya fitness sorununuz varsa, uzman tavsiyesi.

Günlük Motivasyon

Bunu yıllar önce yazacaktık ama rahatsız olamadık. Bom Bom! Bir şeyleri yapmakta zorlanıyorsanız, Fabulous yardım etmeyi umuyor.

Sağlık takibi, yoga, egzersiz önerileri, farkındalık, diyet ve psikoloji: Her şeyi biraz yapan garip bir küçük uygulama. Yaşamınızda çok az ama önemli değişiklikler yapmak üzerine kuruludur kafanızı temizlemenize ya da absınızı çalıştırmanıza, sağlık ya da zindelik hedeflerinizi izlemenize ve susuz kalmanızı hatırlatmanıza yardımcı olur.

Kilonuzu izliyorsanız, uygulamanın ayrıca Atkins ve HCG diyetlerinden ilham alan bir kilo kaybı programı vardır. Uygulamanın “büyük bilimsel çalışmalara” dayandığını iddia ediyor, ancak elbette herhangi bir diyete başlamadan önce mutlaka tıbbi yardım almalısınız.

Çalışmanın büyük bir kısmı iPhone uygulamasında gerçekleşir ve Watch uygulaması size ne yapmanız gerektiğini hatırlatan ve günlük programınızdaki öğeleri işaretlemenizi sağlayan basit bir yardımcıdır. Fitness uygulamalarında sıklıkla olduğu gibi, ana özellikler aboneler için ayrılmıştır: kişisel koçluk özelliğine erişmek için aylık veya yıllık abonelik ödemeniz gerekir.

ActivityTracker Adımsayar

ActivityTracker’ı daha önce ele aldık ve son baktığımızdan beri bazı önemli güncellemeler oldu. En son iPhone’lar, iOS 12 ve watchOS 5 olan Apple Watch 4’ü desteklemeye ek olarak, yeni Infograph saat yüzü ve etkinlik sürelerini daha doğru kaydetmek için güncellenmiş bir motor için dört yeni komplikasyon bulunuyor.

Daha önce olduğu gibi, ana uygulama telefonunuzu veya saatinizin GPS özelliklerini kullanmadan etkinliğinizi izlemek için tasarlanmıştır, bu nedenle pil ömrünü daha az gerektirir. Cihazınızın hareket işlemcisini, atılan basamakları, çıkılan merdivenleri, yakılan kalorileri, kat edilen mesafeyi ve aktif süreyi kaydetmek ve hesaplamak için kullanır ve saat, günlük, haftalık veya aylık olarak ne kadar iyi yaptığınızı görebilirsiniz.

Ayrıca geçmiş verilerinizi Apple’s Health uygulamasından da içe aktarabilirsiniz, böylece temiz bir veri listesinden başlamazsınız.

Pro sürümüne mütevazı bir $ 4.99 / £ 4.99 / AU $ 7.99 karşılığında abone olursanız, Apple Watch’unuzdaki anlık istatistikler ve iPhone, Watch ve Health uygulaması arasındaki adımların senkronizasyonu için karmaşıklıklar sunar. Pro kullanıcıları ayrıca verileri bir iPhone’dan diğerine taşıyabilir. Watch uygulamasına abone olup olmamanız size çekici ve etkili grafikler biçiminde son bir saat, gün ve hafta hakkında genel bir bakış sunar.

Nike Run Kulübü

Nike Run Club uygulamasının en son tekrarı bazı hoş geldiniz iyileştirmeleri sunuyor.

Şimdi Siri Öneriler ile bütünleşir; bu, uygulamanın önceki çalışmalarınıza göre bir koşu için iyi zamanlar önerebileceği anlamına gelir , ve bu ay ne kadar koştuğunuzu gösteren Infograph yüzü için bir tane içeren yeni Apple Watch komplikasyonları.

App Store’da uygulama çalıştırma sıkıntısı yaşanmıyor ancak Nike’ın bütçesi çoğundan biraz daha yüksek, bu yüzden uygulama diğerlerinden daha fazla prim hissediyor. Saatinizin yerleşik GPS’i sayesinde tüm koşularınızı izler ve saklar, koşarken ses kılavuzlarını dinlemenizi sağlar, sizi motive etmek için çeşitli zorluklar sunar ve iyi bir sosyal paylaşım özelliğine sahiptir, böylece arkadaşlarınızı içine dönüştürebilirsiniz ponpon kızlar.

Çok iyi tasarlandı ve Watch uygulaması stil için özveriden ödün vermedi: görsel olarak çok çekici olsa da kaldırımları çarparken gerçekte ihtiyacınız olan tüm bilgileri gösterir. Bu gerçekten iyi çalışan bir uygulama.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL