Güncel Telefonlar

iPhone 11’in tanıtım tarihi 10 Eylül olarak belirlendi

Apple, bir sonraki iPhone’un piyasaya sürülmesi muhtemel olan 10 Eylül’deki bir etkinliğe dünyanın dört bir yanından basını davet etti. Etkinlik California, Cupertino’daki Steve Jobs Sahnesi’nde gerçekleşecek. Apple, 11:00 PT /..

iPhone 11’in tanıtım tarihi 10 Eylül olarak belirlendi

Apple, bir sonraki iPhone’un piyasaya sürülmesi muhtemel olan 10 Eylül’deki bir etkinliğe dünyanın dört bir yanından basını davet etti.

Etkinlik California, Cupertino’daki Steve Jobs Sahnesi’nde gerçekleşecek. Apple, 11:00 PT / 1:00 EST / 6:00 BST’de ( Türkiye saati ile 20:00 ) başlayacak.

Davet, “yalnızca yenilikle” diyor ve bu, Apple’ın bir sonraki cihaz setinde bazı değişiklikler göreceğimizi gösteriyor, ancak görmeyi beklediğimiz şeyler büyük bir sürpriz değil.

Şu anda, iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11R dahil olmak üzere üç yeni iPhone ürünü göreceğimiz söyleniyor.

Ayrıca Apple Watch 5‘in haberini duyabiliriz ve Homepod 2 gibi daha pek çok yaklaşan ürünü ve Apple TV Plus ile alakalı hızlı bir bilgilendirme bile duyabiliriz.

Bu aynı zamanda şirketten yeni bir yazılım için lansman tarihi geldiğinde de olacağından iOS 13, iPadOS ve watchOS 6 hakkında daha fazla şey duymayı umuyoruz.

Bu, geleneksel olarak yeni aygıtların duyurulması için bir pencere olduğundan, Apple’ın hizmetleriyle ilgili güncellemeleri duyacağımızdan emin değiliz. Ancak, Apple Arcade‘in ne zaman yayınlanacağını veya Apple TV Plus‘ın ne zaman piyasaya sürüleceğini öğrenmemiz mümkün.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL