Sessizliğe odaklanan kasalar, soğutucular ve güç kaynakları sunan Almanya merkezli Xilence, geçen sene sunduğu Interceptor serisi kasalarla sektörün dikkatini üzerine toplamıştı. Bu seride yer alan dev boyutlu ve biri Mini-ITX diğeri HTPC çift sistem destekli Interceptor kasayı incelemeye almıştık. Bu kasada çok sayıda özellik bir arada ama nedense sadece tek USB 3.0 portu var demiştik. Aradan geçen sürede Xilence tarafından kasaya uyum sağlayacak bir ön panel aksesuar olarak geldi. 5.25 inç sürücü alanına takılabilen yeni ön panelin en büyük artısı çift USB 3.0 portu ve çift 2.5 inç SATA beşiği içeriyor olması. Bunu sadece Interceptor kasalarla değil başka kasalarla da kullanmak mümkün. Bizi sevindiren yan da bu zaten. Eski bir kasa olsa da bu paneli ekleyerek çift USB 3.0 portu ve çift SSD/HDD beşiği eklemek mümkün. Elbette anakartta 19-pinli USB 3.0 fişi olmalı ya da böyle bir USB 3.0 kartı eklenmeli ki anlam kazansın.

Genel Özellikler

[note]Model ZUB-XPSSD
Çelik gövde, ABS plastik ön panel
Tek 5.25 inç sürücü yuvasına montaj
Çift 2.5 inç SATA SSD/HDD desteği
Aletsiz SSD/HDD takıp çıkarma imkanı
Hot-swap desteği (anakart da desteklemeli)
SSD/HDD durumunu gösteren çift durum LED’i
19-pin bağlantılı çift USB 3.0 portu[/note]

Ürün kutusu kartondan ve iç kısımda darbe emici kabarcıklı torba yer alıyor. Herhangi bir kullanma kılavuzu yok ama montaj için gerekli dört vida çıkıyor.

Sayfa: 1 2 3 4 5

0 Comments

Yorum Yap →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>Buy Klaricid Online