Oyunculara özel ürünleri incelemek bizim için apayrı bir keyif. Şimdiye kadarki oldukça bol inceleme listemize bir yenisini daha ekliyoruz. Razer firmasının birçok kişideki karşılığı doğrudan oyundur. Bizim için de öyle. Firmanın son olarak test merkezimize yolladığı ürünlerden biri Tron fare. Ürünle ilgili detayları ilerleyen sayfalarda sizlerle ayrıntılı bir biçimde paylaşacağız. Fakat tüm Razer ürünlerinde son kullanıcıların akıllarında sürekli fiyat bilgisi kalıyor. Biz de incelememize fiyat bilgisi vererek başlayalım. Tron fare ülkemizde Firebal tarafından dağıtılıyor ve mousepad ile beraber fiyatı 307 TL.
Razer Tron Oyuncu Faresi

Oyuncu kutularının büyüklüğü neredeyse artık bir klavye kutusu büyüklüğünde. Tron’un kutusu için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Turkuaz ve siyah renklerin yer verildiği kutu üzerini farenin mousepad ile hoş bir görseli süslüyor.

Razer Tron Oyuncu Faresi

Kutunun arka tarafını çevirdiğimizde ise detayların listelendiğini görüyoruz. Fare ve mousepad üzerinden oklar çıkartılarak ürünün detayları bir iki kelimeyle açıklanıyor. Aynı zamanda sağ tarafta da detaylar yer alıyor. Alta baktığımızda ise Türkçe hariç birçok farklı dilde hazırlanan özellik listesi ile karşılaşıyoruz.

Sayfa: 1 2 3 4 5 6

1 Comments

Yorum Yap →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>Buy Generic Clindamycin