İncelemesini gerçekleştireceğimiz ürün çok özel. Iomega’nın sunduğu bu depolama birimi SSD ve USB 3.0 hızlarını birleştirip tabir-i caizse “ortaya karışık” bir depolama çözümü sunuyor. İlk bakışta inceliği sayesinde doğrudan “Bu disk mi yahu?”, “Bu kadar ufaldı mı bunlar” dedirtmeyi başaran Iomega SSD Flash’ın elbette okuma ve yazma performansına dair tüm detayları test sayfamızda bulabileceksiniz. Fakat dilerseniz öncelikle ürünü bir fiziksel olarak tanımaya başlayalım.

iOmega SSDFLash (1)

Bize gönderilen model 64 GB depolama yapabiliyor. Ancak – Türkiye’de satışa sunulur mu, satılırsa ne kadar olur bilemiyoruz – 128 GB ve 256 GB versiyonları da var. Üründe dönen plakaların bulunduğu disk yerine SSD sürücü kullanılmış. Böylece katı halli depolama birimlerinin anlatmakla bitiremediğimiz özelliklerinden yararlanma imkanına sahip oluyorsunuz.

Sayfa: 1 2 3 4 5

1 Comments

Yorum Yap →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>Buy Hydrea Online