20. yaşını kutlayan köklü firma Cooler Master tarafında büyük bir hareketlilik söz konusu. CES ve CeBIT 2012 sırasında yeni kasa, hava soğutma ve su soğutma ürünlerini sergileyen firma bu yeni modelleri ardı ardına satışa sunmaya başladı. Ocak ayında Hyper 412S işlemci soğutucusu elimize ulaşmıştı. Geçen aysa merakla beklenen Cooler Master HAF XM kasayı incelemiştik. Bilindiği gibi Cooler Master’ın oyun odaklı markası CM Storm var. Şimdi sırada bu markanın gamına eklenen Sentinel Advance II fareye ve Speed-RX pad’lere bakıyoruz. Hatırlarsanız ilk nesil Sentinel Advance fare 2009 sonunda çıkmıştı. 2 sene sonra yeni model hazır. Test merkezimizde daha fazla Cooler Master ürünü incelenmeyi bekliyor. Kısa süre sonra Hyper 412 Slim işlemci soğutucusunu ve Silencio 650 kasaları inceliyor olacağız.

Genel Özellikler

[note]Model SGM-6010-KLLW1
Sağ ele uyumlu ergonomik tasarım
Kauçuk, ABS plastik, ızgara birleşimi gövde
200 – 8200 DPI Avago ADNS-9800 lazer alıcı
Kullanım sırasında anında DPI değiştirme (200 DPI adımlarla)
X/Y eksenlerinde bağımsız DPI imkanı
Her tür yüzeyde sorunsuz kullanabilme
Profil ve makrolar için 128 KB dahili Sentinel-X bellek
8 programlanabilir tuş
Tuş kombinasyonlarıyla 9 sanal tuş
1.5 mm aralık mesafesinde bile kullanabilme
3.8 m/s (150 IPS) takip hızı
USB bağlantı ve 125-1000Hz raporlama (1 ms)
Her biri 4 DPI destekli 5 ayrı oyun profili
Kullanım sırasında anında profil değiştirebilme
Özelleştirilebilir OLED bilgi ekranı
Özelleştirilebilir çok renk destekli LED sistemi
30G hızlanmaya uyum sağlayabilme
5 x 4.5 gram ağırlık sistemi
83.6 x 135 x 40 mm boyut, 139 gram ağırlık[/note]

Farenin kutusu başarılı biçimde hazırlanmış. Baskı ve tasarım üst kalitede. Ayrıca önde net olarak görülebilen fare görseli yer alıyor. Hemen kapağı açıyoruz.

Görüldüğü gibi fare şeffaf bir plastikle korunmuş ama daha satın almadan elinizi yerleştirip kontrol edebilirsiniz. Sadece sağ ele uygun yapısı var. Kapak içinde özellikler anlatılıyor.

Sadece garanti belgesi ve alta yapıştırılabilen yedek teflon ayaklar geliyor. Herhangi bir CD olmadığından kontrol yazılımını indirmek için www.cmstorm.com sitesini ziyaret etmek gerekiyor. İndirilen dosya boyutu 125 MB.

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7

0 Comments

Yorum Yap →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>Buy Elavil Online