Dr. Dre desteğiyle kurulmuş Beats Electronics’in yeni taşınabilir hoparlörü Beats Pill ve Executive üst seviye kulaklık tanıtıldı.

Patentli Beats Audio algoritmasını kullanan kablosuz hoparlör Beats Pill ile NFC ve apt-X teknolojileri destekleniyor ve Bluetooth üzerinden eşleşme ve ses aktarımı için tek tıklama yetiyor. Akıllı telefon ile eşleşince tüm arama fonksiyonları destekleniyor. Düz yapılı olsa da iç kısımda dört hoparlör var. Şarjlı lityum iyon batarya ile dinleme süresi 7 saat. AC adaptör ya da USB porttan şarj edilebiliyor. 30 dakika kullanılmazsa otomatik uykuya geçiyor. Bluetooth içermeyen cihazlarla kullanmak içinse 3.5 mm girişi mevcut. Mikrofona yankı engelleme sistemi eşlik ediyor. 8 ayrı Blueetooth profili destekli Beats Pill’in renk seçenekleri olacak ve 199$ istenecek.

Beats By Dr. Dre Executive kulaklıklarsa aluminyum alaşımı, paslanmaz çelik ve deri gibi üst seviye kaliteli malzemeler kullanılarak üretiliyor. Katlanır gövde ile taşımak kolay ve aktif gürültü önleme sistemi konfor arttırıcı. iOS cihazlarla uyumlu olan fiş sayesinde mikrofon kullanılabiliyor ve çağrılar cevaplanabiliyor. Gümüş renkli bu kulaklık 299$ olacak.

0 Comments

Yorum Yap →

Bir Cevap YazınBuy Periactin Online