Son dönemlerde en büyük teknolojik gelişmeler tablet bilgisayarlar tarafında gerçekleşiyor diyebiliriz. Her geçen gün popülerlik kazanan tabletler, internet deneyiminin yanı sıra donanımsal anlamda da güçlü bileşenleri bünyelerinde barındırıyorlar. Böylece multimedya ve oyun deneyimi üst noktalara taşınmış oluyor. Tabletlerdeki en önemli kriterlerden biri elbette hafif ve taşınabilirliğin ön planda tutulmuş olması. Ancak piyasadaki bazı ürünlerde ağırlık sınırlarının aşıldığını görüyoruz. Ancak Asus’un incelemesini gerçekleştireceğimiz Eee Pad Slider isimli tablet bilgisayarında farklı bir konsept kullanılıyor. Tabletlerin görevlerinin tamamını başarılı bir şekilde yerine getiren ürün aynı zamanda üzerinde bir de fiziksel klavye bulunduruyor. İşte bu yüzden ağırlık önemli bir miktarda artıyor. Fiziksel klavyeli tablet birçok açıdan fayda sağlıyor diyebiliriz. Meraklanmaya başladığınızı hisseder gibiyiz :) Dilerseniz vakit kaybetmeden incelememize başlayalım.

Asus Eee Pad Slider (1)

Gelen kutuyu koli bantlarından ve kargo etiketlerinden ayırdıktan sonra fotoğrafladık. Koyu renkli bir tasarımın kullanıldığı kutunun ön kısmında Eee Pad Slider’ın büyükçe bir görseline yer veriliyor.

Sayfa: 1 2 3 4 5

1 Comments

Yorum Yap →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>Buy Allegra Online