Yeni bir markayla daha karşı karşıyayız. Kasa denince akla gelen ilk isimlerden biri olan CaseKing.de firmasının desteğini arkasına alan ve Avrupa’da dağıtım konusunda sıkıntısı olmayan anidées markasının ne derece başarılı olacağı şimdilik bilinmiyor. Türkiye’deki ilk incelemesini PCkoloji.com’da okuyacağınız anidéees AI6 kasa, doğal olarak firmanın ilk ve tek ürünü. İncelemenin hazırlandığı tarihte www.anidees.com sitesi kullanımda değildi ama hazırlandığı ifade ediliyordu. Anlaşılan ilk aşamada kullanıcılar Facebook sayfasına (http://www.facebook.com/anidees) yönlendiriliyor. Şu aşamada siteden ziyade ürünü inceleme altına almakla sorumluyuz. Gerçekten de tasarım için epey zaman harcanmış. Ne de olsa firmanın ilk ürünü marka adına önemli bir tanıtım görevi üstelenecek.

Teknik Özellikler

[note]Çelik, plastik, aluminyum karışımı mid-tower kasa
Yönü değiştirilebilir ön kapak
Üç tane 5.25 inç sürücü yuvası (teki 3.5 inç uyumlu)
Yedi tane 2.5/3.5 inç sabit disk/SSD çekmecesi
ATX, mATX, mini-ITX anakart desteği
Çift USB 3.0, dört USB 2.0 portu ve ses bağlantıları
Önde 140 mm giriş, arkada 120 mm egzost fanı
Önde 120/140 mm ek fan alanı
Tepede çift, tabanda tek 120/140 mm fan alanı
8 + 1 tane genişleme kartı yuvası
527 x 207 x 509 mm boyut, 11 kilogram ağırlık[/note]

Kutu ve Aksesuarlar

Ürün kutusu bayağı sade tasarlanmış. Sadece marka ve model yazılı. Renkli olmaması sorun değil. Önemli olan kasanın darbelerden korunuyor olması ve bu açıdan sorun yok.

Kasa içinde yer alan bir karton kutudan çıkan aksesuarlar kablo düzenleme kementleri, basit kurulum rehberi, anakart için buzzer, fanlar için hız kesici adaptörler. Biri 5V, diğeri 7V sunuyor. Normal gerilim 12V.

Ayrıca çeşitli torbalar içinde anakart, sürücü, SSD, sabit disk, fan, genişleme kartı vidaları bulunuyor. Anakart ayaklarını sıkmaya yarayan özel bir araç da geliyor.

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

3 Comments

Yorum Yap →

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>Buy Generic Rebetol